twee jachthonden

twee jachthonden kopen? Bied vanaf 350!
twee jachthonden kopen? Bied vanaf 350!twee jachthonden kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  theotje

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Leon Danchin (1887-1939)
TypeTekening / Aquarel

prachtige ets van Leon Danchin ingelijst gesigneerd

Leon Danchin (1887-1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  theotje

verkochte items
Starttijd:06-04-2015 om 10:15
Eindtijd:20-04-2015 om 10:15
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieNederland