Twee keer schildersboard - stijl Nieuwe Haagse School - gesigneerd W77

Twee keer schildersboard - stijl Nieuwe Haagse School - gesigneerd W77 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Twee keer schildersboard - stijl Nieuwe Haagse School - gesigneerd W77 kopen? Bied vanaf 1!Twee keer schildersboard - stijl Nieuwe Haagse School - gesigneerd W77 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Tweemaal schildersboard met abstracte compositie.
Een ervan is gesigneerd 'W77'
De beiden boarden zijn in prima conditie.

Afmetingen respectievelijk 31x56 cm en 60x40 cm

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogelijk te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:15-02-2014 om 23:15
Eindtijd:23-02-2014 om 23:15

Biedingen (3):

PCNooijen
22 feb. / 18:05
€ 10
Goudinees
22 feb. / 18:05
€ 6
PCNooijen
22 feb. / 12:36
€ 1