Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen - Verkocht

Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!
Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!
  • Curiosa
TypeCuriosa
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen13 cm x 12 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker

Twee keramische Satyr kop art deco boekensteunen. Ze zijn gemerkt met een nep Eskaf Scarabee blindmerk, dus niet bij de Eskaf fabriek ontworpen en gefabriceerd. Waarschijnlijk met een mal nagemaakt maar nog steeds zeer decoratief als boekensteunen.

Onbeschadigde conditie

Curiosa

Alle items van deze designer (2)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
12
13
8
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-11-2020 om 14:06
Eindtijd:13-12-2020 om 22:04
Biedingen (5)
Centerfo
04 dec. / 23:10
€ 15
jobf
04 dec. / 23:10
€ 10
Centerfo
04 dec. / 23:10
€ 5
jobf
04 dec. / 23:10
€ 3
Centerfo
04 dec. / 00:18
€ 1