Twee poezen - ets - onbekend - gedateerd

Twee poezen  -  ets  -  onbekend - gedateerd   kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 12,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Twee poezen  -  ets  -  onbekend - gedateerd   kopen? Bied vanaf 10!Twee poezen  -  ets  -  onbekend - gedateerd   kopen? Bied vanaf 10!Twee poezen  -  ets  -  onbekend - gedateerd   kopen? Bied vanaf 10!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  henkepenkie

37 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerd  :  Ita '65,

Twee poezen.

Ets  :  15,5  x  24  cm.

Met passe-partout en lijst  :  33  x  43  cm.

Ets, passe-partout en lijst in goede staat.

===================================

Ongespecificeerd

Geplaatst door  henkepenkie

37 verkochte items

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:17-01-2015 om 18:57
Eindtijd:24-01-2015 om 18:57

Biedingen (2):

Withaar
24 jan. / 18:40
€ 12
vieky
24 jan. / 17:34
€ 10