Niet of onleesbaar gesigneerd - Tweeluik : gemengde techniek op paneel - Lunar Study I & 2 - Verkocht

Tweeluik : gemengde techniek op paneel - Lunar Study I & 2  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 14,00

Tweeluik : gemengde techniek op paneel - Lunar Study I & 2  kopen? Bied vanaf 1!Tweeluik : gemengde techniek op paneel - Lunar Study I & 2  kopen? Bied vanaf 1!Tweeluik : gemengde techniek op paneel - Lunar Study I & 2  kopen? Bied vanaf 1!Tweeluik : gemengde techniek op paneel - Lunar Study I & 2  kopen? Bied vanaf 1!Tweeluik : gemengde techniek op paneel - Lunar Study I & 2  kopen? Bied vanaf 1!Tweeluik : gemengde techniek op paneel - Lunar Study I & 2  kopen? Bied vanaf 1!Tweeluik : gemengde techniek op paneel - Lunar Study I & 2  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

2 Werken op paneel, gemaakt d.m.v. een gemengde techniek van krijt en verf.

De titel staat geschreven op de achterkant van de werken. Niet gesigneerd.

De werken zijn bedoeld om zo aan de muur te hangen; niet ingelijst.

Afmetingen: 56 x 38 cm en 55 x 36 cm.

Jaartal: onbekend.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling. Helaas ontbreekt het aan verdere informatie over de 2 werken en de kunstenaar/kunstenares.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: “Lunar Study I” en “Lunar Study 2”. Staat geschreven op de achterkant van werken.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Gemengde techniek van krijt en verf.

Jaartal:  Onbekend.

Ingelijst: Nee. De 2 werken kunnen zo aan de muur.

Gesigneerd: Nee.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

LET OP:

-De 2 werken kunnen afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.

- De 2 werken kunnen aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 12,50 euro (aangetekende verzending via Postnl).

Naar België: 20,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:04-05-2016 om 14:07
Eindtijd:18-05-2016 om 21:07
Biedingen (6)
11556
12 mei / 18:14
€ 14
Sjeekspier
12 mei / 18:14
€ 12
11556
12 mei / 18:14
€ 11
Sjeekspier
12 mei / 18:13
€ 5
11556
12 mei / 18:13
€ 3
Sjeekspier
05 mei / 08:34
€ 1