Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling - Verkocht

Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!Uri Eliaz - Ingelijste stifttekening , Surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!
  • Uri Eliaz (1931-2020)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekStift
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen21.5 x 15.5 cm (h x b)
Incl. lijst27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste stifttekening uit 1970 van de Israëlische kunstenaar Uri Eliaz (1931-2020).
    Gesigneerd linksonder.
    -Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 27 x 21 x 2,5 cm. Beeld, 21,5 x 15,5 cm.
    -Herkomst: Uit de nalatenschap van Sheila Gogol (1942-2022).
    -Conditie: De tekening is in goede staat met een vochtvlek aan de linkerrand.
    Zie ook alle foto’s.
    Kan zo aan de muur, of kan worden neergezet.

    Informatie over de kunstenaar:
    Uri Eliaz is geboren in Tel Aviv, Israël op 14 juni 1931. Hij overleed 17 december 2020.
    Zijn vader was de dichter, toneelschrijver en vertaler Rafael Eliaz (1905-1974).
    -Opleiding: Hij volgde schilderlessen bij de kunstenaar Aharon Avni (1906-1951). Ook volgde hij cursussen aan de Kunstacademie ‘New Bezalel’ in Jeruzalem.
    Zijn vroege schilderijen waren figuratief en symbolisch van aard en expressief van stijl. Vanaf 1980 maakte hij ook beelden en assemblages van menselijke figuren.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De tekening is in goede staat met een vochtvlek aan de linkerrand.
    Zie ook alle foto’s.

Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Uri Eliaz (1931-2020)

Israëlisch Israëlisch

Geplaatst door  kunst_ikhebje
588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
21 cm
27 cm
15.5 cm
21.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd6-2-2023 om 0:02
Eindtijd20-2-2023 om 22:22
Biedingen (5)