Utrecht, Stadionplein, litho oplage 103/135

Utrecht, Stadionplein, litho oplage 103/135 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Jeroen Hermkens (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

beeldformaat 64 x 46.3 cm.

bladformaat 75.8 x 54.4 cm.

de litho is niet eerder ingelijst geweest.

kosten verzending in NL 8.50

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:03-10-2014 om 14:52
Eindtijd:17-10-2014 om 14:52