V Shevtschenko aquarel man in roeiboot op een meer - Verkocht

 V Shevtschenko aquarel man in roeiboot op een meer kopen? Bied vanaf 1!
 V Shevtschenko aquarel man in roeiboot op een meer kopen? Bied vanaf 1! V Shevtschenko aquarel man in roeiboot op een meer kopen? Bied vanaf 1! V Shevtschenko aquarel man in roeiboot op een meer kopen? Bied vanaf 1! V Shevtschenko aquarel man in roeiboot op een meer kopen? Bied vanaf 1!
  • vladimir shevtschenko
TypeTekening / Aquarel

Mooi impressionistische aquarel van bekende kunstenaar.

Netjes ingelijst achter glas.

Maat 20x30 incl lijst.

r.o Gesigneerd en geheel in goede staat.

vladimir shevtschenko

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:05-01-2015 om 19:39
Eindtijd:12-01-2015 om 19:39
Biedingen (6)
Centerfo
12 jan. / 19:12
€ 9
Skoesie
12 jan. / 10:42
€ 7
Oversloot
07 jan. / 10:36
€ 5
igerlachnl
07 jan. / 10:36
€ 3
Oversloot
07 jan. / 10:36
€ 3
igerlachnl
05 jan. / 20:28
€ 1