Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen - Verkocht

Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!
Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen5.5 cm x 5.5 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Val-Saint-Lambert glazen perfecte staat(6 stuks !)

perfecte staat

Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 21:37
Eindtijd:26-01-2020 om 15:08
debbiejongepier
26 jan. / 15:02
€ 70