Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 25 x 14 cm (h x b) |
Gewicht | 1706 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 15-10-2019 om 11:17 |
Eindtijd | 19-10-2019 om 16:15 |