Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1910 t/m 1929 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 25.5 x 12 cm (h x b) |
Gewicht | 1394 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | Goed | ||
zeer minimale gebruikssporen | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 1-10-2019 om 10:10 |
Eindtijd | 10-10-2019 om 18:37 |