Val-Saint-Lambert - Bruidsvaas

Val-Saint-Lambert - Bruidsvaas kopen? Bied vanaf 65!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 65,00

Val-Saint-Lambert - Bruidsvaas kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - Bruidsvaas kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - Bruidsvaas kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - Bruidsvaas kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - Bruidsvaas kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - Bruidsvaas kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - Bruidsvaas kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  AdrianusK
FA. (3)

120 verkochte items
  • Val-Saint-Lambert (1826)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1975
StijlContemporary
Afmetingen32 cm x 10 cm x 31 cm (h x b x d)
Gewicht600 gram
GemerktOngesigneerd
Prachtige kristallen facet geslepensiervaas.O.o.v. bedoeld als zgn. ‘Bruidsvaas’.Origine Luik/ België ; Val Saint Lambert - circa 1975/1985.Het fraaie patroon op deze blank/violet gefacetteerde prachtvaas moet het werk geweest zijn van Xavier Crespo, langere tijd meester-slijper in Luik.De vaas is  mondgeblazen en hand-geslepen.Het model is kelkvormig met een eveneens geslepen voet, waardoor de vaas zeer stabiel is.Het is een exclusief exemplaar en er zijn er niet veel van gemaakt.Deze vazen waren / zijn ook vrij kostbaar. De vaas  is als nieuw en dat is ook bijzonder voor een kristallen object dat ruim 40 jaar oud moet zijn.Aangerekende verzekerde pakket-verzending. Kosten koper binnen Nederland € 10,- . Voor  het buitenland zie de internationale pakketpost-tarieven.

Uit vitrine

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:22-07-2019 om 11:04
Eindtijd:17-08-2019 om 10:14

martel42
17 aug. / 09:29
€ 65