heldere kristallen Asbak Val Saint Lambertgesigneerd aan de onderkant .heeft wat gebruikssporen aan de onderkant krasjes en minuscule chipjes aan de halve boogjes waar de sigaretten op ligt .voor de rest is het een goede `Asbakword goed verpakt voor verzending
Goed
Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,95