Zeer decoratieve en uitstekende rosé kleurige Val Saint lambert 'serviteur' aperitief schaal uit de art deco periode. Deze is gemerkt met 'val saint lambert' Belgique (Zie foto's). Ondanks dat de schaal ca. 80 jaar oud is is deze in uitstekende staat met minimale gebruikssporen.Staat vermeld in de catalogus uit 1935
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,95