Valentin Oman ETS - Verkocht

Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!
Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!
  • Valentin Oman (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Met lijst ca 40 x 40 cm.

1983

Valentin Oman (1935)

Oostenrijks Oostenrijks

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

513 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:21-09-2016 om 08:01
Eindtijd:27-09-2016 om 13:06
Biedingen (11)
daanj
27 sep. / 12:57
€ 30
liefhebben
27 sep. / 06:34
€ 25
kunstbod
27 sep. / 06:34
€ 20
kunstbod
25 sep. / 20:53
€ 16
liefhebben
25 sep. / 20:52
€ 14
kunstbod
25 sep. / 20:52
€ 12
liefhebben
25 sep. / 20:52
€ 10
kunstbod
25 sep. / 20:52
€ 8
liefhebben
25 sep. / 20:52
€ 5
kunstbod
25 sep. / 20:52
€ 3
liefhebben
23 sep. / 06:46
€ 1