Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst

Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Valentine Hobson (1924-1987)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 30 cm (h x b)
Lijst70 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Valentine Hobson - (V. Van Bochove); *geb. 13 mei 1924 te Besançon (Frankrijk), overl. 4 oktober 1987 te Amsterdam. Woonde en werkte in Besançon, Rotterdam, Amstelveen, Curaçao, Panema, Australie, Johhanesburg, Italie. Gehuwd met J.E. Hobson en later gescheiden van haar man.
    V. Hobson was leerlinge van de Akademie v B.K. te Rotterdam. Schildert, tekent, aquarelleert, stillevens (veelal bloemen), landschappen en portretten ook haar eigen kinderen stonden vaak model

kleine onregelmatigheid in de achtergrond linksmidden. Voor de rest in goede conditie.

Valentine Hobson (1924-1987)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
45 cm
70 cm
30 cm
50 cm
Starttijd:04-09-2022 om 22:14
Eindtijd:11-09-2022 om 22:46
Openingsbod € 1
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd