Valerie Chakalov - Senta and the ghost

Valerie Chakalov - Senta and the ghost kopen? Bied vanaf 75!
Valerie Chakalov - Senta and the ghost kopen? Bied vanaf 75!Valerie Chakalov - Senta and the ghost kopen? Bied vanaf 75!Valerie Chakalov - Senta and the ghost kopen? Bied vanaf 75!Valerie Chakalov - Senta and the ghost kopen? Bied vanaf 75!Valerie Chakalov - Senta and the ghost kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Martha
FA. (5)

181 verkochte items
  • Valerie Chakalov (1957)
Jaartal1993
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst71 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage74/100
Deze ets/aquatint is rechtsonder gesigneerd. Het werk is ingelijst en zit achter glas.

Valerie Chakalov (1957)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Martha
FA. (5)

181 verkochte items
56 cm
71 cm
40 cm
50 cm

Starttijd:25-01-2021 om 11:51
Eindtijd:07-02-2021 om 21:18
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier