Valerie Hermant - het vrolijke huwelijksfeest - handgesigneerd en genummerd

Valerie Hermant - het vrolijke huwelijksfeest - handgesigneerd en genummerd  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Valerie Hermant

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Valerie Hermant
GesigneerdHandgesigneerd

Valerie Hermant

het vrolijke huwelijksfeest

prachtige kleurlithografie

handgesigneerd en genummerd

oplage 450 + E.A.

afmetingen blad  38 x 56 cm

afmetingen beeld 26 x42

op zwaar papier

in goede staat

verzendkosten binnen NL. zijn Euro 10,00

Belgie op aanvraag

Valerie Hermant

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:17-03-2014 om 11:34
Eindtijd:22-03-2014 om 11:34

Biedingen (6):

benedicto
21 mrt. / 07:20
€ 25
hvprod
18 mrt. / 14:57
€ 20
wammes
17 mrt. / 19:24
€ 15
wimsart
17 mrt. / 19:23
€ 10
wammes
17 mrt. / 19:23
€ 5
wimsart
17 mrt. / 12:40
€ 1