Valerio Adami: Kleurenlithografie, Hippocrates

Valerio Adami: Kleurenlithografie, Hippocrates kopen? Bied vanaf 190!

Verkoopprijs: € 190,00

Valerio Adami: Kleurenlithografie, Hippocrates kopen? Bied vanaf 190!Valerio Adami: Kleurenlithografie, Hippocrates kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  hoost

2 verkochte items
  • Valerio Adami (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele kleurenlithografie.

Handgesigneerd in potlood en genummerd 126/200.

Afmetingen litho: 80 cm op 60 cm,

Ingelijst (eenvoudige bleekhouten lijst) onder passe-partout en met reflectiewerend glas.

Afmetingen lijst: 98 cm x 78 cm.

Werk en lijst in perfecte staat.

Ophalen omwille van risico glasbreuk

Dit item is verkocht voor 190,00

Starttijd:20-04-2013 om 18:22
Eindtijd:02-05-2013 om 18:22

ooteboe
24 apr. / 19:15
€ 190