Valerio Adami: Kleurenlithografie, Tartaruga di San Giorgio

Valerio Adami: Kleurenlithografie, Tartaruga di San Giorgio kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 180,00

Valerio Adami: Kleurenlithografie, Tartaruga di San Giorgio kopen? Bied vanaf 180!Valerio Adami: Kleurenlithografie, Tartaruga di San Giorgio kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  hoost

2 verkochte items
  • Valerio Adami (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele kleurenlithografie.

Handgesigneerd in potlood en genummerd 114/150.

Afmetingen 77 cm op 54 cm.

Ingelijst in een eenvoudige bleekhouten lijst onder passe-partout en met reflectiewerend glas.

Afmetingen lijst 95 cm op 70 cm.

Litho en lijst in perfecte staat.

Ophalen omwille van risico op glasbreuk.

Dit item is verkocht voor 180,00

Starttijd:20-04-2013 om 18:35
Eindtijd:02-05-2013 om 18:35

ooteboe
24 apr. / 19:16
€ 180