Ensemble van 2 oranje lava-vazen ( genummerd #82) met fruitcoupe, Franse keramiek, gesigneerd door Baudin (Vallauris). Paul Baudin is zoon van Eugene, oprichter potterie de Monaco.
Vazen zijn 30cm hoog met diameter 20cm. Fruitcoupe is 53cm lang, 28cm breed met hoogte 12cm.
Zeer Goed
Vazen zijn in perfecte staat. Fruitschaal heeft lichte gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kalmthout, België
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 11,00