Hein Severijns - Vaas met kristalglazuur
Carmen Herrera - Zonder titel (NWR) * handgesigneerd
Willy Hagenbeek - Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij
Corneille - ingelijste litho De engel naar Rubens, 2002
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 4 x 10 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 290 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Fat Lava vaas Vallauris France Deze Asbak van de firma Vallauris zijn in goede vintage conditie . wit bakkend aardewerk,
opvallend eigenzinnige, organische vormgeving, hoogglanzend geglazuurd met
spectaculaire fat lava decoratie in rood, wit zwart grijs blauw oranje gele tinten, Uitgevoerd
bij keramische studio's te Vallauris, France, ca. 1960-1970 .
hoogte is 4 cm lengte 16 cm breedte 10 cm
word goed verpakt voor verzending met track en
trace
Conditie | Goed | ||
Goed | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 13-12-2018 om 0:16 |
Eindtijd | 20-12-2018 om 22:59 |