Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 19.5 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 233 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Vaas
Vallauris France Deze vaas van de firma Vallauris zijn in goede vintage
conditie . wit bakkend aardewerk, opvallend eigenzinnige, organische
vormgeving, hoogglanzend geglazuurd met spectaculaire Kleuren decoratie in
rood, geel , blauw , wit en donkergrijze tinten, Uitgevoerd bij keramische studio's te
Vallauris, France, ca. 1950-1960 . De vaas is in Goede Conditie aan de
onderkant staat het merkteken Vallauris France N 45
hoogte is 19.5 cm
word goed verpakt voor verzending met track en
trace
Conditie | Zeer Goed | ||
Zeer Goed | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 13-1-2019 om 23:56 |
Eindtijd | 27-1-2019 om 22:36 |