Van Tuerenhout Jef: ets, Lilith 4, beperkte oplage 60ex

Van Tuerenhout Jef: ets, Lilith 4, beperkte oplage 60ex kopen? Bied vanaf 150!
Van Tuerenhout Jef: ets, Lilith 4, beperkte oplage 60ex kopen? Bied vanaf 150!Van Tuerenhout Jef: ets, Lilith 4, beperkte oplage 60ex kopen? Bied vanaf 150!Van Tuerenhout Jef: ets, Lilith 4, beperkte oplage 60ex kopen? Bied vanaf 150!Van Tuerenhout Jef: ets, Lilith 4, beperkte oplage 60ex kopen? Bied vanaf 150!Van Tuerenhout Jef: ets, Lilith 4, beperkte oplage 60ex kopen? Bied vanaf 150!
  • Jef van Tuerenhout (1926-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jef van Tuerenhout

Handgesigneerde ets

Lilith 4

Handgenummerd in potlood 32/60

Formaat: 65cm x 50cm

Conditie: Perfecte staat

Verzend/verpakkingskosten met track & trace

Belgie: 10€ met Bpost

Nederland-Duitsland-Frankrijk-Verenigd Koninkrijk: 17€ met Bpost

Rest van Europa: 20€ met DPD

Rest van de wereld: 65€ met Bpost

Jef van Tuerenhout (1926-2006)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Ares1

0 verkochte items
Starttijd:20-10-2015 om 13:48
Eindtijd:25-10-2015 om 12:48
Openingsbod € 150
Objectlocatie Nederland