3. items
  5. Vanaf 1 euro bieden

Vanaf 1 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 1 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item! Bovenaan vindt u de items die net zijn ingebracht. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het veilingaanbod vanaf 1 euro” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Villeroy en Boch - Cascara koek/bonbonschaaltje met deksel kopen? Bied vanaf 1!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Cascara koek/bonbonschaaltje met deksel
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
Gewicht600 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1
Siem van der Marel - Zware vijfhoekige kristallen schaal kopen? Bied vanaf 1!
Siem van der Marel (1944) Nederlands Zware vijfhoekige kristallen schaal
Afmetingen5 x 27 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht1960 g
GesigneerdOngemerkt
€ 1
Jörg Remé - 10 werken en 5 ansichtkaarten van diverse kunstenaars kopen? Bied vanaf 1!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands 10 werken en 5 ansichtkaarten van diverse kunstenaars
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Herman Brood - zeefdruk op doek: Jet up a rock (oplage slechts 25 stuks) kopen? Bied vanaf 1!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk op doek: Jet up a rock (oplage slechts 25 stuks)
Afmetingen63 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
13 biedingen
Bart Hamelink - Clown kopen? Bied vanaf 1!
Bart Hamelink (1976) Nederlands Clown
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Gerard Hordijk - Studieblad met poezen kopen? Bied vanaf 1!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands Studieblad met poezen
TechniekHoutskool
Afmetingen34 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Jan Gregoire - Madonna kopen? Bied vanaf 1!
Jan Gregoire (1887-1960) Nederlands Madonna
Afmetingen32 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
Huidig bod
€ 15
6 biedingen
Paul Versteeg - Communiceren kopen? Bied vanaf 1!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Communiceren
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Theo Koster - Zeefdruk, Blauw kopen? Bied vanaf 1!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk, Blauw
Afmetingen88 x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Elva Polyakova - Een dag in Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!
Elva Polyakova (1970) Pools Een dag in Amsterdam
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 5
3 biedingen
Elva Polyakova - Bloemen x 2 st. Painting kopen? Bied vanaf 1!
Elva Polyakova (1970) Pools Bloemen x 2 st. Painting
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 15
3 biedingen
Alie Kruse-Kolk - Prachtige sfeervolle kleurenzeefdruk '' Tulpen''Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Alie Kruse-Kolk Nederlands Prachtige sfeervolle kleurenzeefdruk '' Tulpen''Ingelijst
Afmetingen68 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Andy Warhol - Fraaie zeer grote Cover '' Warhol after Munich'' kopen? Bied vanaf 1!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Fraaie zeer grote Cover '' Warhol after Munich''
TechniekOffset
Afmetingen107 x 100 cm (h x b)
€ 1
Reiner Schwarz - Zelfportret als schilderende aap kopen? Bied vanaf 1!
Reiner Schwarz (1940) Duits Zelfportret als schilderende aap
TechniekLitho
Afmetingen61.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Winterlandschap
Afmetingen79 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Gerard Westermann - Springpaard(?) kopen? Bied vanaf 1!
Gerard Westermann (1880-1971) Nederlands Springpaard(?)
TechniekGouache
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Gerard Hordijk - Naakt vooroverleunend kopen? Bied vanaf 1!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands Naakt vooroverleunend
TechniekAquarel
Afmetingen16 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Aat Veldhoen - Twee maal Moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Twee maal Moeder met kind
TechniekRotaprint
Afmetingen47 x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1
Patrick NAGEL - Ingelijst affiche voor Art Expo New York 1980 kopen? Bied vanaf 1!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Ingelijst affiche voor Art Expo New York 1980
Afmetingen84.5 x 56.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Gerard Hordijk - twee sterrenbeelden kopen? Bied vanaf 1!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands twee sterrenbeelden
TechniekAquarel
Afmetingen14.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 5
3 biedingen
Armando - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zonder titel
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
12 biedingen
Poppe Damave - Ingelijste pasteltekening , Schalkwijk, Haarlem kopen? Bied vanaf 1!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ingelijste pasteltekening , Schalkwijk, Haarlem
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Firma Regout & Co - Delfts Blauw Wandbord kopen? Bied vanaf 1!
Firma Regout & Co (1827-1899) Nederlands Delfts Blauw Wandbord
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame en paard kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Dame en paard
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Woud kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Woud
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Bloemen
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 1
Corry Ammerlaan - Figuren kopen? Bied vanaf 1!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Figuren
TechniekBrons
Afmetingen15 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht167 g
Huidig bod
€ 15
5 biedingen
Paul Nieuwendijk - studie abstract expressief naakt kopen? Bied vanaf 1!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands studie abstract expressief naakt
Afmetingen27.5 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1
Villeroy en Boch - Faience schaal Torgau Steingut kopen? Bied vanaf 1!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Faience schaal Torgau Steingut
Afmetingen4.5 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht525 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
5 biedingen
Steven Scheffer - Serveester aan biljert in cafe kopen? Bied vanaf 1!
Steven Scheffer (1950-1984) Nederlands Serveerster biljart spelen in een café
TechniekOffset
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
€ 1
Rob Birza - handgesigneerde litho | 'Mother Earth' | 1995 kopen? Bied vanaf 1!
Rob Birza (1962) Nederlands handgesigneerde litho | 'Mother Earth' | 1995
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 35
8 biedingen
Ton Gouka - Een dagje buiten kopen? Bied vanaf 1!
Ton Gouka (1940) Nederlands Een dagje buiten
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Meeuw van Rotterdam - Koninginnekerk Rotterdam 187-MvR kopen? Bied vanaf 1!
Meeuw van Rotterdam (1929) Nederlands Koninginnekerk Rotterdam 187-MvR
TechniekOffset
Afmetingen40 x 49 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 1
Lianne de Lepper - Assepoester kopen? Bied vanaf 1!
Lianne de Lepper (1971) Nederlands Assepoester
Afmetingen41 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding