3. items
  5. Vanaf 1 euro bieden

Vanaf 1 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 1 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item! Bovenaan vindt u de items die net zijn ingebracht. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het veilingaanbod vanaf 1 euro” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 165 kunstwerken aangeboden
Paul Wessels - Jan met Pet op Toneeltje kopen? Bied vanaf 1!
Paul Wessels - Jan met Pet op ToneeltjeSchilderij
Geplaatst doorgriffin
Jaartal1981
Afmetingen68.5 cm x 49.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Ad Snijders - 4 werken w.o. Liggend Meisje kopen? Bied vanaf 1!
Ad Snijders - 4 werken w.o. Liggend MeisjeTekening / Aquarel
Geplaatst doorfrankvanham
Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Zao Wou-Ki - vintage Chinees Bord met familieroos kopen? Bied vanaf 1!
Zao Wou-Ki - vintage Chinees Bord met familieroosGlas / Keramiek
Geplaatst doorFIKKE
Afmetingen3 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hoedenmode kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - HoedenmodeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMargie
Jaartal1927
TechniekPochoir
Afmetingen19 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - - Cats- kopen? Bied vanaf 1!
Karel Appel - - Cats-Affiches
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 81.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Marino Marini - Mooie offset, prent uit 1981 - "I Contemplativi" kopen? Bied vanaf 1!
Marino Marini - Mooie offset, prent uit 1981 - "I Contemplativi"Affiches
Geplaatst doorin2art
Jaartal1981
TechniekOffset
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille Hannoset - Drie porseleinen schaaltjes kopen? Bied vanaf 1!
Corneille Hannoset - Drie porseleinen schaaltjesGlas / Keramiek
Geplaatst doorwoerro
Jaartal2001
Afmetingen3 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Delvaux - Paul Delvaux kopen? Bied vanaf 1!
Paul Delvaux - Paul DelvauxKunstboeken
Geplaatst doorRenee
Jaartal1973
TechniekSoftcover
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!
Helena van der Kraan - VISTAPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorRenee
TechniekVaria
Afmetingen43 cm x 65 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wolkers - Zomerhitte kopen? Bied vanaf 1!
Jan Wolkers - ZomerhitteKunstboeken
Geplaatst doorRenee
Jaartal2005
TechniekHardcover
Various Artists Books - Gertrude Stein kopen? Bied vanaf 1!
Various Artists Books - Gertrude SteinKunstboeken
Geplaatst doorRenee
Jaartal1981
TechniekSoftcover
Afmetingen20 cm x 13 cm (h x b)
Edouard Manet - Meesters der schilderkunst kopen? Bied vanaf 1!
Edouard Manet - Meesters der schilderkunstKunstboeken
Geplaatst doorRenee
Jaartal1982
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
Jan van Goethem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan van Goethem - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDumitru
Jaartal1975
Afmetingen55 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Klemann - Grote - kleine oplage (9/38) - Zeefdruk "Blokpaardjes" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Paul Klemann - Grote - kleine oplage (9/38) - Zeefdruk "Blokpaardjes" - potloodgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtpointAmsterdam
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Guido Goedheer - ETS - Karel de Dwaze als Jongeling 4/4 - 082-B kopen? Bied vanaf 1!
Guido Goedheer - ETS - Karel de Dwaze als Jongeling 4/4 - 082-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1974
TechniekDroge Naald
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Porta 1879 11/18' - 004-B kopen? Bied vanaf 1!
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Porta 1879 11/18' - 004-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1979
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bob Denneboom - pastel - Wezel - ingelijst - 21847 kopen? Bied vanaf 1!
Bob Denneboom - pastel - Wezel - ingelijst - 21847Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589 kopen? Bied vanaf 1!
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589Prenten voor 1900
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1851
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karin Campfens - Zonder titel 92/100 - ets - 22179 kopen? Bied vanaf 1!
Karin Campfens - Zonder titel 92/100 - ets - 22179Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ron Ekkelenkamp - ACRYL 'Portret Marko Fondse' - ingelijst - 61B kopen? Bied vanaf 1!
Ron Ekkelenkamp - ACRYL 'Portret Marko Fondse' - ingelijst - 61BSchilderij
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1981
Afmetingen71 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick ten Haaf - ETS/aquatint - Tennis II 4/15 - 096-B kopen? Bied vanaf 1!
Dick ten Haaf - ETS/aquatint - Tennis II 4/15 - 096-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?)Schilderij
Geplaatst doorrobthijssen
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick ten Haaf - ETS/aquatint - Honkbal I 4/15 - 090-B kopen? Bied vanaf 1!
Dick ten Haaf - ETS/aquatint - Honkbal I 4/15 - 090-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Benner - ETS - Boek in de kamer 4/15 - INGELIJST - 17-B kopen? Bied vanaf 1!
Gerard Benner - ETS - Boek in de kamer 4/15 - INGELIJST - 17-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1981
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit N. Woudt - potlood tekening - 'Boomgaard te Vreeland' - 316-B kopen? Bied vanaf 1!
Gerrit N. Woudt - potlood tekening - 'Boomgaard te Vreeland' - 316-BTekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekPotlood
Afmetingen47 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Schilperoord - ets - Bordeaux-Frankrijk 12/25 - 266-B kopen? Bied vanaf 1!
Jaap Schilperoord - ets - Bordeaux-Frankrijk 12/25 - 266-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Philippe Hardy - ETS - Zonder titel 17/100 - 104-B kopen? Bied vanaf 1!
Philippe Hardy - ETS - Zonder titel 17/100 - 104-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Koster - drogenaald ets - Godess 1/10 - 121B kopen? Bied vanaf 1!
Wim Koster - drogenaald ets - Godess 1/10 - 121BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekDroge Naald
Afmetingen54 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Koster - monoprint - Abstract III - 148-B kopen? Bied vanaf 1!
Wim Koster - monoprint - Abstract III - 148-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1975
TechniekMonotype
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Snapper - Lot van 6 ingelijste houtsneden van Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!
Rein Snapper - Lot van 6 ingelijste houtsneden van AmsterdamGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Verhoog - Ets, Man op paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Aat Verhoog - Ets, Man op paard - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts
Afmetingen54 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bart de Graaf - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bart de Graaf - Olieverf op doek, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Dam - Zeefdruk, Hunting party - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Frank Dam - Zeefdruk, Hunting party - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Digitaal bewerkte foto collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Digitaal bewerkte foto collage, Zonder titel - IngelijstFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen55.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Deji - C-Print op dibond, Hero'd Out 3 kopen? Bied vanaf 1!
Deji - C-Print op dibond, Hero'd Out 3Fotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekC-Print
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
IngelijstDibond
Bart de Graaf - Drie werken op doek, Abstract in groentinten kopen? Bied vanaf 1!
Bart de Graaf - Drie werken op doek, Abstract in groentintenSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1987
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, VogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1993
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Lens - Keramische wekker kopen? Bied vanaf 1!
Bob Lens - Keramische wekker3D Multiples & Objecten
Geplaatst doorRenee
Jaartal2011
TechniekKeramiek
Afmetingen8 cm x 7 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Gerard Hofker - Lot van twee offsets, Achtergracht te Amsterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Willem Gerard Hofker - Lot van twee offsets, Achtergracht te Amsterdam - IngelijstPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1975
TechniekOffset
Afmetingen43 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst