3. items
  5. Vanaf 1 euro bieden

Vanaf 1 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 1 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item! Bovenaan vindt u de items die net zijn ingebracht. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het veilingaanbod vanaf 1 euro” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Ed Meissenberg - 3 Vazen kopen? Bied vanaf 1!
Ed Meissenberg (1951) Nederlands 3 Vazen
Afmetingen13 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Meeuw van Rotterdam - Koninginnekerk Rotterdam 187-MvR kopen? Bied vanaf 1!
Meeuw van Rotterdam (1929) Nederlands Koninginnekerk Rotterdam 187-MvR
TechniekOffset
Afmetingen40 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Anton Pieck - impretion marquuee duinscène antieke anton pieck. anton franciscus kopen? Bied vanaf 1!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands impretion marquuee duinscène antieke anton pieck. anton franciscus
Afmetingen28 x 35 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 1
Koninklijke Tichelaar Makkum - Maritiem schoteltje kopen? Bied vanaf 1!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Maritiem schoteltje
Afmetingen13 x 13 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Inge Krassenburg - handgesigneerde litho | 'Portret Willem-Alexander en Maxima' | 2002 kopen? Bied vanaf 1!
Inge Krassenburg (1955) Nederlands handgesigneerde litho | 'Portret Willem-Alexander en Maxima' | 2002
TechniekLitho
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 1
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996 kopen? Bied vanaf 1!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands viltstift op papier - 1996
TechniekStift
Afmetingen43 x 34 cm (h x b)
DragerJapans Papier
€ 1
Siep van den Berg - collage/potloodtekening: 4 blauw 1 - 1984 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 1!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands collage/potloodtekening: 4 blauw 1 - 1984 (gesigneerd!)
TechniekCollage
Afmetingen32.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 17
6 biedingen
Bert Loerakker - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981 kopen? Bied vanaf 1!
Bert Loerakker (1948) Nederlands Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981
Afmetingen35 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen78 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Alfred Lob - Viool met bladmuziek kopen? Bied vanaf 1!
Alfred Lob (1883-1959) Nederlands Duits Viool met bladmuziek
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 x 3 cm (h x b)
€ 1
Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm
TechniekLitho
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
Huidig bod
€ 3
2 biedingen
Jeanne Beenackers - NIEUWPRIJS €1800/Schitterend unica schilderij '' Draaiing om de Bron'' kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Beenackers (1946-2012) Nederlands NIEUWPRIJS €1800/Schitterend unica schilderij '' Draaiing om de Bron''
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk COBRA FACE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Kleurenzeefdruk COBRA FACE Handgesigneerd
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Val-Saint-Lambert - kristallen wijn/water glazen model ¨Yale¨ kopen? Bied vanaf 1!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch kristallen wijn/water glazen model ¨Yale¨
Afmetingen12.2 x 8 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Jan Luyken - De Bykorf des Gemoeds kopen? Bied vanaf 1!
Jan Luyken (1649-1712) Nederlands De Bykorf des Gemoeds
TechniekGravure
Afmetingen18 x 11.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Gerrit van Jeveren - Amersfoortmuurhuiz kopen? Bied vanaf 1!
Gerrit van Jeveren (1904-1986) Nederlands Amersfoortmuurhuiz
TechniekAquarel
Afmetingen68 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Eric Toebosch - Ongevaarlijke Hond kopen? Bied vanaf 1!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Ongevaarlijke Hond
Afmetingen81 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Halina Zalewska - handgesigneerde linosnede | 'Volbedrukt kleed' kopen? Bied vanaf 1!
Halina Zalewska (1956) Nederlands handgesigneerde linosnede | 'Volbedrukt kleed'
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Jelis van Dolderen - handgesigneerde zeefdruk | 'Paris-Partout V' | 2002 kopen? Bied vanaf 1!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Paris-Partout V' | 2002
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Henry Moore - Mutter und Kind - Mother and Child kopen? Bied vanaf 1!
Henry Moore (1898-1986) Engels Mutter und Kind - Mother and Child
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 22.5 cm (h x b)
€ 1
Johannes Josephus Garjeanne - Dorpsgezicht met vrouw en kind kopen? Bied vanaf 1!
Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930) Nederlands Dorpsgezicht met vrouw en kind
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Jack Vissers - In the war - offset litho kopen? Bied vanaf 1!
Jack Vissers (1956) Nederlands In the war - offset litho
TechniekOffset
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Willem de Haas Hemken - De Grote Markt te Zwolle omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 1!
Willem de Haas Hemken (1831-1911) Nederlands De Grote Markt te Zwolle omstreeks 1900
TechniekGiclée
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
€ 1
Evert Slegers - Clown met rode hoed - Handgesigneerd - Uitstekende conditie kopen? Bied vanaf 1!
Evert Slegers (1948) Nederlands Clown met rode hoed - Handgesigneerd - Uitstekende conditie
Afmetingen37 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 3
2 biedingen
Dick Stolwijk - Fraai gedetailleerde eigen druk Ets "paprika's" oplage 50 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Dick Stolwijk (1931) Nederlands Fraai gedetailleerde eigen druk Ets "paprika's" oplage 50 - potloodgesigneerd
TechniekDroge Naald
Afmetingen29 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 13
3 biedingen
Willem Snitker - Zeer kleine oplage Lithografie (1/10) "beeld in tuin" 1984 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Zeer kleine oplage Lithografie (1/10) "beeld in tuin" 1984 - gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Rene Treumann - Grote monochrome zeefdruk "coiffure Pierre" in lijst met museumglas kopen? Bied vanaf 1!
Rene Treumann (1942) Nederlands Grote monochrome zeefdruk "coiffure Pierre" in lijst met museumglas
Afmetingen72 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!
Wil Klaassen (1939) Nederlands Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm
Afmetingen78 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Francesco Albani - l'air kopen? Bied vanaf 1!
Francesco Albani (1578-1660) Italiaans l'air
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 10
4 biedingen
Antonius Vorstermans - Boerenerf. kopen? Bied vanaf 1!
Antonius Vorstermans (1902-1987) Nederlands Boerenerf.
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Wilhelmus Enneking - Bos in de winter. kopen? Bied vanaf 1!
Wilhelmus Enneking (1933) Nederlands Bos in de winter.
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Twan van de Vorstenbosch - Mooie Litho in mooie lijst kopen? Bied vanaf 1!
Twan van de Vorstenbosch (1963) Nederlands Mooie Litho in mooie lijst
TechniekLitho
Afmetingen21 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 3
2 biedingen
Jean Auguste Vyboud - (1872-1944) kopen? Bied vanaf 1!
Jean Auguste Vyboud (1872-1944) Frans (1872-1944)
TechniekEts
Afmetingen25.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
7 biedingen
TechniekEts
Afmetingen36 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
4 biedingen
Cees Dolk - kleurenzeefdruk | 'Engel 384' | Printers proof kopen? Bied vanaf 1!
Cees Dolk (1949-2016) Nederlands kleurenzeefdruk | 'Engel 384' | Printers proof
Afmetingen51 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1