3. items
  5. Vanaf 1 euro bieden

Vanaf 1 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 1 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item! Bovenaan vindt u de items die net zijn ingebracht. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het veilingaanbod vanaf 1 euro” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 270 kunstwerken aangeboden
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekend kopen? Bied vanaf 1!
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekendGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMAMS
Jaartal1996
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen.Penningen
Geplaatst doorCenterfo
Periode1800 t/m 1899
TechniekBrons
Afmetingen3 cm x 3 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Jeroen Henneman - Litho, Nederlands landschap vanuit vogelvluchtperspectief kopen? Bied vanaf 1!
Jeroen Henneman - Litho, Nederlands landschap vanuit vogelvluchtperspectiefGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ruud Lanfermeijer - Olieverf op doek, Funtime kopen? Bied vanaf 1!
Ruud Lanfermeijer - Olieverf op doek, FuntimeSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1996
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Henri Senders - C-print op dibond, Joke 7.09 P.M. kopen? Bied vanaf 1!
Henri Senders - C-print op dibond, Joke 7.09 P.M.Fotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Barbara van den Berg - Print op dibond, Aphrodite kopen? Bied vanaf 1!
Barbara van den Berg - Print op dibond, AphroditeFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstDibond
Kees Salentijn - Lot van vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - Lot van vier zeefdrukkenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Duineveld - en andere!, Drieluik, Uitplakken geblazen (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Dick Duineveld - en andere!, Drieluik, Uitplakken geblazen (Zeer Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen210 cm x 210 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte Brandt - Keramieken beeld, Slak kopen? Bied vanaf 1!
Charlotte Brandt - Keramieken beeld, SlakBeeld / Object
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekKeramiek
Afmetingen27.5 cm x 18 cm x 24.5 cm (h x b x d)
Gewicht4472 g
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vier keramieken design objecten kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vier keramieken design objectenBeeld / Object
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1993
TechniekKeramiek
Afmetingen10.5 cm x 12.5 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht395 g
GesigneerdHandgesigneerd
Alessi - Kookwekker en Lilliput peper- en zoutstel kopen? Bied vanaf 1!
Alessi - Kookwekker en Lilliput peper- en zoutstelDesign
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen16.5 cm x 10.5 cm x 10.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Mats Jonasson - Kristallen beeld, Zeehond kopen? Bied vanaf 1!
Mats Jonasson - Kristallen beeld, ZeehondGlas / Keramiek
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen11.5 cm x 17.5 cm x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht1233 g
GesigneerdHandgesigneerd
Royal Dux - Porseleinen beeld kopen? Bied vanaf 1!
Royal Dux - Porseleinen beeldGlas / Keramiek
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen28 cm x 9.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht344 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Geert Vrijdag - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Geert Vrijdag - Zeefdruk, Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Clemens Briels - Zeefdruk, Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2002
Afmetingen35 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2002
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Prarthana Modi - Foto op dibond, Evolution Badami kopen? Bied vanaf 1!
Prarthana Modi - Foto op dibond, Evolution BadamiFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
IngelijstDibond
Prarthana Modi - Foto op dibond, Nandi & Priest, Narthamalai Tanjore 2014 kopen? Bied vanaf 1!
Prarthana Modi - Foto op dibond, Nandi & Priest, Narthamalai Tanjore 2014Fotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen23 cm x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Prarthana Modi - Foto op dibond, Long walk Thanjavur Tanjore 2014 kopen? Bied vanaf 1!
Prarthana Modi - Foto op dibond, Long walk Thanjavur Tanjore 2014Fotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen25.5 cm x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Hans Landsaat - Zeefdruk, Vluchtend bouwwerk kopen? Bied vanaf 1!
Hans Landsaat - Zeefdruk, Vluchtend bouwwerkGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1984
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hetty Steyger - Pentekening, Twee ruiters - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Hetty Steyger - Pentekening, Twee ruiters - IngelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1993
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ruud Lanfermeijer - Olieverf op doek, Au revoir mister Kipling kopen? Bied vanaf 1!
Ruud Lanfermeijer - Olieverf op doek, Au revoir mister KiplingSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Niet of onleesbaar gesigneerd - Huisje aan bosmeer kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Huisje aan bosmeerSchilderij
Geplaatst doorElsik
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rudolf Petuel - 1928 -Kunstacademie München - impressionist. Houtskooltekening vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1!
Rudolf Petuel - 1928 -Kunstacademie München - impressionist. Houtskooltekening vrouwelijk naaktTekening / Aquarel
Geplaatst doorartpointamsterdam
Jaartal1928
TechniekHoutskool
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Jelle Hoogstra - Grote verstilde Gouache "aanleg Europoort Rotterdam 1963" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Jelle Hoogstra - Grote verstilde Gouache "aanleg Europoort Rotterdam 1963" gesigneerdSchilderij
Jaartal1963
TechniekGouache
Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Duitse (?) ETS "Wände VII" zeer kleine oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Duitse (?) ETS "Wände VII" zeer kleine oplage - gesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtpointamsterdam
TechniekDroge Naald
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuwGlas / Keramiek
Geplaatst doorArnoldus3
Afmetingen33 cm x 22 cm x 16 cm (h x b x d)
Gewicht1400 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Landschap met vissersbootje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Landschap met vissersbootjeSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen35.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op paneel, fantasiefiguren kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op paneel, fantasiefigurenSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen40.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denkenPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorRenee
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 boeven kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 boevenTekening / Aquarel
Geplaatst doorkunsthamelink
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd WinterlandschapSchilderij
Geplaatst doorKeesTempelaar
Afmetingen64 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landscap in hollandse stijl kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landscap in hollandse stijlSchilderij
Geplaatst doorelen
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dineke van Tongeren - 1974 - droge naald - E.A. exemplaar - "Erik lag in zijn bedje" - potloodges. kopen? Bied vanaf 1!
Dineke van Tongeren - 1974 - droge naald - E.A. exemplaar - "Erik lag in zijn bedje" - potloodges.Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jos van den Berg - Nieuwe Haagse School - jaren 50 Inkt tekening "Cagnes sur mer" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Jos van den Berg - Nieuwe Haagse School - jaren 50 Inkt tekening "Cagnes sur mer" gesigneerdTekening / Aquarel
Geplaatst doorArtpointAmsterdam
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Martineau - Leuke en persoonlijke Kerst en Nieuwjaarswens 1994 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Anton Martineau - Leuke en persoonlijke Kerst en Nieuwjaarswens 1994 - gesigneerdSchilderij
Jaartal1993
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Cobi Nieuwstad - Acryl op papier, Studie kopen? Bied vanaf 1!
Cobi Nieuwstad - Acryl op papier, StudieSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Dick Tasma - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Dick Tasma - Litho, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Vittorio Roerade - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Vittorio Roerade - Litho, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred de Jong - Houtsnede, Blauwe regen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Fred de Jong - Houtsnede, Blauwe regen - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1984
Afmetingen100 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan van Reede - Ets en aquatint, Spel- Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Johan van Reede - Ets en aquatint, Spel- IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vredegoor - Ets, Heartbeat II- Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Hans Vredegoor - Ets, Heartbeat II- IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan van Reede - Ets en aquatint, Kersen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Johan van Reede - Ets en aquatint, Kersen - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred de Jong - Houtsnede, Uit de savanne - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Fred de Jong - Houtsnede, Uit de savanne - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1983
Afmetingen109 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst