Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR
Marc Chagall - Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974
Jozsef Banfi - Jozsef Banfi (Ricse 1936 -): Haus des Raby Matyas, Szentendre, olie/karton
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Victor Vaserely
Titel: Etude de perspective
Techniek: lithografie
Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Genummerd: 181/200
Afmetingen blad: 53,50 cm x 75 cm
Afmetingen afbeelding: 39 cm x 58 cm
Conditie: zeer goed
Levering in een Kiala punt naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg: 4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )
Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
Starttijd | 24-2-2016 om 11:47 |
Eindtijd | 2-3-2016 om 20:47 |