Veen, J vd, aquarel op papier van bassist Ray Brown concert 1968 Amsterdam

Veen, J vd, aquarel op papier van bassist Ray Brown concert 1968 Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Jaap v.d. Veen

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jaap v.d. Veen
TypeTekening / Aquarel

Bijzonder mooie aquarel van Jaap vd Veen, die in 1968 de basssist van het trio Oscar Petersen heeft gemaakt. Het heeft afm 30 x 40 is ro gesigneerd en is in zeer goede staat en gelijst. In dezelfde serie heeft hij de drummer ook vastgelegd (wordt apart aangeboden)

Jaap v.d. Veen

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:04-05-2014 om 19:52
Eindtijd:11-05-2014 om 19:52

Biedingen (6):

11109
10 mei / 16:18
€ 25
TWL
9 mei / 13:37
€ 20
NL
9 mei / 13:36
€ 15
TWL
9 mei / 13:35
€ 11
NL
9 mei / 08:46
€ 5
Goedgeluk
7 mei / 13:29
€ 1