Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Prijs verlaagd naar minimumprijs waarvoor ik dit werk aanbied!!
Kleurrijke Hans van der Linde uit zijn vroegere jaren in de hem zo kenmerkende stijl.
Schilderij is afgewerkt met een basale maar nette houten lijst met rand.
Voor een schilderij van Hans van der Linde een meer dan schappelijke prijs voor de liefhebber, innmiddels ruim <10% van de oorspronkelijke galerieprijs.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 9-4-2017 om 22:42 |
Eindtijd | 16-4-2017 om 10:42 |