Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Vergankelijkheid' -wasco-tekening 1982, gesigneerd- - Verkocht

'Vergankelijkheid' -wasco-tekening 1982, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

'Vergankelijkheid' -wasco-tekening 1982, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 45!'Vergankelijkheid' -wasco-tekening 1982, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 45!'Vergankelijkheid' -wasco-tekening 1982, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 45!'Vergankelijkheid' -wasco-tekening 1982, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 45!'Vergankelijkheid' -wasco-tekening 1982, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

486 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Bijzondere vetkrijttekening met een voorstelling van een oude doorleefde dame met een dode vogel aan haar voeten. Helaas hebben wij de kunstenaar niet kunnen traceren. Nagenoeg onleesbaar gesigneerd met TF, FF (?) 1982.

Formaat: 31 x 98 cm Techniek: vetkrijt Gesigneerd: ja Losbladig, geen lijst Conditie: goed Creatie: 1982

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

486 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:23-06-2017 om 00:13
Eindtijd:30-06-2017 om 00:18
MJC
30 jun. / 00:08
€ 45