Vicke Lindstrand - Lichtblauwe kom Stella Polaris - Verkocht

Vicke Lindstrand - Lichtblauwe kom Stella Polaris kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Vicke Lindstrand - Lichtblauwe kom Stella Polaris kopen? Bied vanaf 10!Vicke Lindstrand - Lichtblauwe kom Stella Polaris kopen? Bied vanaf 10!Vicke Lindstrand - Lichtblauwe kom Stella Polaris kopen? Bied vanaf 10!Vicke Lindstrand - Lichtblauwe kom Stella Polaris kopen? Bied vanaf 10!Vicke Lindstrand - Lichtblauwe kom Stella Polaris kopen? Bied vanaf 10!Vicke Lindstrand - Lichtblauwe kom Stella Polaris kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2060 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Vicke Lindstrand (1904-1983)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen5 cm x 16 cm x 16 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Mooie lichtblauwe dikwandig glazen kom uit de Stella Polaris serie van Vicke Lindstrand ontworpen voor Orrefors rond 1939-1940. In prima conditie. Gemerkt Orrefors met diamantpen.

Onbeschadigde conditie

Vicke Lindstrand (1904-1983)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2060 verkochte items
16
5
16
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:08-12-2019 om 12:23
Eindtijd:22-12-2019 om 22:50
harm8
22 dec. / 18:55
€ 10