Francois Stroobant - Chrysoseias Floribunda
Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets
Pierre Joseph de Pannemaeker - Philodendron Squamiferum
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1950 |
Afmetingen | 16.5 x 17 x 7 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Lichte gebruikssporen en krasjes zie foto | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland |
Objectlocatie | Doorn, Nederland |
Starttijd | 9-3-2023 om 10:30 |
Eindtijd | 23-4-2023 om 10:21 |