Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Afmetingen | 18 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
"Stella Polaris'' vaas ontworpen door Vicke Lindstrand en vervaardigd door Orrefors (Zweden) in de jaren 40. De stervormige lichtverspreiding is verantwoordelijk voor de naam van de serie. Ondertekend op de basis. Hoogte: 18cm. Doorsnee: 10 cm. Ijzige ijsblauwe kleur. Zeer goede vintage staat.
Hoogte: 18 cm.
diameter 10 cm. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hasselt, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Hasselt, Nederland |
Starttijd | 6-3-2022 om 13:17 |
Eindtijd | 20-3-2022 om 19:22 |