Victor Hasch - Le Pins - handgesigneerd en genummerd

Victor Hasch - Le Pins - handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 32!

Verkoopprijs: € 32,00

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Victor Hasch (1945-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Victor Hasch

1945 Geneve - 2012

Le Pins

mooie kleurlithografie

handgesigneerd en genummerd

oplage 175 + CLXXV

afmetingen blad 28,0 x 38,0 cm

afmetingen beeld 18,5 x 27,5 cm

in goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd  worden, u betaald dan alleen 1x verzendkosten

Dit item is verkocht voor 32,00

Starttijd:23-08-2014 om 00:38
Eindtijd:28-08-2014 om 00:38

Emk
26 aug. / 11:24
€ 32