Victor Hasch - l'Espagnole - Lithografie - handgesigneerd - Verkocht

Victor Hasch - l'Espagnole - Lithografie - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
  • Victor Hasch (1945-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Victor Hasch

- l'Espagnole -

Lithografie -

genummerd & handgesigneerd met potlood

oplage 103/175

afmetingen blad 27,5 x 37,5 cm

afmetingen beeld20,0 x 30,5 cm

in goede staat

Victor Hasch (1945-2012)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  barb52
FA. (3)

250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:24-09-2016 om 00:33
Eindtijd:29-09-2016 om 13:33
Jannyzondervan
27 sep. / 21:52
€ 39