Victor Hasch -l'Espagnole- Mooie Lithografie. Handgesigneerd/Genummerd.

Victor Hasch -l'Espagnole- Mooie Lithografie. Handgesigneerd/Genummerd. kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Victor Hasch -l'Espagnole- Mooie Lithografie. Handgesigneerd/Genummerd. kopen? Bied vanaf 55!Victor Hasch -l'Espagnole- Mooie Lithografie. Handgesigneerd/Genummerd. kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Victor Hasch (1945-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Victor Hasch.

Bijzonder fraai en gezocht werk van deze kunstenaar.

Titel: - l'Espagnole -

Techniek: Lithografie op zwaar papier.

Signatuur: r.o. in potlood gesigneerd.

Oplage: l.o. 168/175

Afmetingen blad:  37,5 x 27,5 cm.

Afmetingen beeld: 31,0 x 21,0 cm.

Conditie: In goede staat.

Verzending: Via Post.nl met Track & Trace  € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:29-06-2017 om 10:43
Eindtijd:14-07-2017 om 10:32