FA. (5)

Victor Honig van den Bossche - Andy Warhol

Victor Honig van den Bossche - Andy Warhol kopen? Bied vanaf 250!
Victor Honig van den Bossche - Andy Warhol kopen? Bied vanaf 250!Victor Honig van den Bossche - Andy Warhol kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  pacadali

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Victor Honig van den Bossche (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekPastel/Krijt
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst50.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit de serie kunstenaarsportretten (1993-1995)

Oliekrijt en keurpotlood op karton.

Gesigneerd aan de achterzijde van het karton.

Victor Honig van den Bossche (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  pacadali

Lid sinds 2022
1 verkochte items
70.5 cm
50.5 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:02-03-2022 om 21:33
Eindtijd:06-03-2022 om 21:03
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie