Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Jaartal | 1976 |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 22.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 37 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Conditie | Zeer Goed | ||
De voorstelling is in zeer goede staat. Het ingelijst werk is op een andere lijst geplakt. De beige stof heeft wat vlekjes(zie foto) | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 25-2-2020 om 21:20 |
Eindtijd | 8-3-2020 om 20:59 |