Victor Julien Trip - Victor Trip - Thaise danseressen, verf op doek - Verkocht

Victor Trip - Thaise danseressen, verf op doek kopen? Bied vanaf 170!

Victor Trip - Thaise danseressen, verf op doek kopen? Bied vanaf 170!Victor Trip - Thaise danseressen, verf op doek kopen? Bied vanaf 170!
  • Victor Julien Trip (1913-1975)

Schitterend, gesigneerd, schilderij van Victor Trip (Jogyakarta 1913 - Rotterdam 1975).  Trip was geboren in Indonesië, waar hij tot 1947 ook woonde, en reisde later nog veel in Zuid-Oost Azië, waardoor het schilderij moeilijk te dateren valt.

Afmetingen: 70cm x 60cm

Het doek verkeerd in goede staat afgezien van twee hele kleine scheurtjes (zie laatste foto) die relatief eenvoudig gerestaureerd kunnen worden. De scheurtjes zijn door de verfstructuur van een afstand trouwens totaal niet te zien en het werk kan na inlijsting zo aan de wand.

Bij eventuele aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen in verband met de kwetsbaarheid van het werk.  Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.

Victor Julien Trip (1913-1975)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
1025 verkochte items
Alle items van deze verkoper (217)

Starttijd28-6-2014 om 21:26
Eindtijd4-7-2014 om 21:26