Victor Vasarely - 2 offset lithos - VAH-NEG en NETHE - 1973 - Verkocht

Victor Vasarely - 2 offset lithos - VAH-NEG en NETHE - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely - 2 offset lithos - VAH-NEG en NETHE - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - VAH-NEG en NETHE - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - VAH-NEG en NETHE - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - VAH-NEG en NETHE - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - VAH-NEG en NETHE - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - VAH-NEG en NETHE - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
  • Victor Vasarely (1906-1997)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1973
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Kunstenaar: Victor Vasarely
Titel van de kunstwerken:

VAN-NEG
Gebaseerd op het originele werk van Vasarely uit 1955 (108x100 cm)

NETHE
Gebaseerd op het originele werk van Vasarely uit 1956-1957 (77x70 cm)

Offset litho- Ongesigneerd
Editie: Editions du Griffon - Neuchâtel, Zwitserland
Afmeting: 36 x 29 cm.

Deze vintage items zijn in mooie en originele staat.
De werken zullen vlak en veilig verzonden worden.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-10-2022 om 09:50
Eindtijd:20-10-2022 om 19:00
JJCRE
20 okt. / 15:05
€ 50