Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 120/190 |
Het werk is verso genummerd.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Er zit wat stof achter het glas, en er is een kleine chip van het glas bij een klem. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Makkinga, Nederland |
Objectlocatie | Makkinga, Nederland |
Starttijd | 30-6-2021 om 15:55 |
Eindtijd | 5-7-2021 om 22:19 |