Victor Vasarely - Champions - Verkocht

Victor Vasarely - Champions kopen? Bied vanaf 275!
Victor Vasarely - Champions kopen? Bied vanaf 275!Victor Vasarely - Champions kopen? Bied vanaf 275!Victor Vasarely - Champions kopen? Bied vanaf 275!Victor Vasarely - Champions kopen? Bied vanaf 275!Victor Vasarely - Champions kopen? Bied vanaf 275!Victor Vasarely - Champions kopen? Bied vanaf 275!Victor Vasarely - Champions kopen? Bied vanaf 275!
  • Victor Vasarely (1906-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Lijst53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Litho van Victor Vasarely.
Handgesigneerd r. o.

Handgenummerd:17/100
De afbeelding is 40 x 40 cm.

De lijst is 53 x 53 cm.

Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 14:15
Eindtijd:19-12-2020 om 19:58
ArtAtelier
19 dec. / 15:52
€ 225