Prachtige zeefdruk van Vasarely, handgesigneerd en Romeins genummerd.
Wordt zorgvuldig verpakt in stevige koker en verzekerd verstuurd.
Goed
Vage kras in het midden, wat vouwtjes/ scheuren in de blanke marges, signatuur is vervaagd maar wel zichtbaar
Tot 2 kg.
€ 10,00
Extra