Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's

Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 690,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!Victor Vasarely - Kunstboek/portfolio 'Octal' met 9 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  scarts
FA. (2)

28 verkochte items
  • Victor Vasarely (1906-1997)
Jaartal1972
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage111/850
Het kunstboek/portfolio zit nog in de originele, zilverkleurige beschermhoes.
De 9 kleurenlitho's zijn gedrukt op handgeschept Rives-Couronne papier (niet gesigneerd).
Afmetingen blad: 40 cm x 48 cm.
Afmeting beeld varieert: ongeveer 26 cm x 34 cm, soms liggend, soms staand .
In uitstekende staat.

'Octal' is uitgegeven in 1972 bij Brückmann in Munchen. De 9 kleurenlitho's worden textueel ondersteund door Michel Butor.
De portfolio/kunstboek is door Vasarely en Butor met potlood gesigneerd op het eerste blad.
Oplage van 850. Dit is exemplaar 111.

Wordt verstuurd met Trace&Trace.

Dit item is verkocht voor 690,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-01-2020 om 17:30
Eindtijd:02-02-2020 om 20:45

Schulzm01
1 feb. / 19:12
€ 600