Fenneke van der Elst - Drie lelies III
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets
Jos van den Berg - Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen
Francois Stroobant - Chrysoseias Floribunda
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 250 |
Zeer mooi, groot werk van deze Godfather van de Op-Art. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (195/250). In zeer goede conditie, enkel wat minieme kreukjes in de marge.
Afmetingen: 95cm x 79cm (blad), 78cm x 61cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-6-2021 om 0:00 |
Eindtijd | 5-7-2021 om 19:15 |