Vieira da Silva, Litho, geen titel

Vieira da Silva, Litho, geen titel kopen? Bied vanaf 200!
Vieira da Silva, Litho, geen titel kopen? Bied vanaf 200!Vieira da Silva, Litho, geen titel kopen? Bied vanaf 200!
  • Maria Elena Vieira da Silva (1908-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde litho (oplage 190 exemplaren) van Elena Vieira da Silva. Abstracte weergave (van schepen). Goede staat, maar verkleuring van het passe partout (zie ook foto).

Afmetingen h 32cm, b 50cm (afbeelding zelf h 18cm, b 23 cm).

Prijs is exclusief verzenkosten.

Starttijd:25-02-2014 om 14:05
Eindtijd:11-03-2014 om 14:05
Openingsbod € 200
Objectlocatie Nederland