Viktor IV - Lower Mast Repair Construction Concept . - Verkocht

Viktor IV - Lower Mast Repair Construction Concept . kopen? Bied vanaf 150!
Viktor IV - Lower Mast Repair Construction Concept . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Lower Mast Repair Construction Concept . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Lower Mast Repair Construction Concept . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Lower Mast Repair Construction Concept . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Lower Mast Repair Construction Concept . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Lower Mast Repair Construction Concept . kopen? Bied vanaf 150!
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekCollage
StijlStreet Art
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboekblad van het schip Henry David Thoreau .
Blad uit het Elfde boek  EVERYTHING
Gestempeld Getekend en Geplakt door Viktor Four.
Genummerd 90 .
Gedateerd  2 sep. 1971 .

zo goed als nieuw .

Viktor IV (1929-1986)

Amerikaans AmerikaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
34 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 14:59
Eindtijd:07-03-2020 om 22:05
Biedingen (2)
JSiermann
07 mrt. / 21:51
€ 160
RoKo
02 mrt. / 13:36
€ 150