Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 31.5 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Viktor IV, Viktor Four, Victor IV, Bulgar Finn
Viktor IV exhibition Fodor Museum A’dam 1988
Samenstelling Ad Petersen en Ina Munck
Meulenhoff/Landshoff 1988 (isbn 9029081457)
Met bijdragen van Heyboer, Fox, Kienholz en Sandberg
111 pp
31,5 x 19 cm
Inclusief fotokaart van fotograaf Anneliese Wolf
In zeer goede staat
Conditie | Zeer Goed | ||
geen beschadigingen | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nagele, Nederland |
Starttijd | 22-5-2020 om 16:25 |
Eindtijd | 22-7-2020 om 9:40 |